O nas

Gospower to wiodąca firma energetyczna założona w 2006 roku. Specjalizujemy się w magazynach energii, falownikach hybrydowych i off-gridowych, a także systemach zasilania.

Gospower posiada siedzibę w Shenzhen oraz fabrykę w Dongguan Songshan Lake Industrial Park o powierzchni 80 000 m², gdzie zatrudnia ponad 1100 pracowników.

Dzięki ponad 300 doświadczonym inżynierom R&D Gospower stało się zaufanym partnerem w Chinach i na całym świecie. Wszystkie produkty związane z energią słoneczną i zasilaniem są opracowane przez Gospower i posiadają odpowiednie patenty i certyfikaty.

Gospower kieruje się misją dostarczania inteligentnych rozwiązań energetycznych dla społeczeństwa niskoemisyjnego. Dzięki innowacjom technicznym i profesjonalnemu serwisowi, rozwijają wykorzystanie energii słonecznej i elektrycznej w kierunku zrównoważonej przyszłości.

Historia firmy

Działalność w zakresie zasilania POE

Utworzenie jednostki biznesowej ds. zasilaczy w celu realizacji zamówień na zasilanie serwerów POE pozwoliło rozpocząć gromadzenie technologii i odkrywanie nowych kierunków rozwoju produktów

2006

Usługa zasilania urządzeń Netcom

Budowa infrastruktury sieci 4G eksplodowała, a różne cyfrowe zasilacze stosowane w sprzęcie komunikacji sieciowej stały się podstawowymi produktami firmy, pomagając jej w ekspansji

2016

Firma zajmująca się zasilaniem serwerów

Zasilacz serwerowy najpierw przeszedł najnowszy standardowy certyfikat 80Plus Platinum&Qinjin i zyskał uznanie na rynku, plasując się wśród 8 najlepszych światowych dostawców zasilaczy do serwerów

2018

Budowa platformy cyfrowej technologii zasilania

Integrując zgromadzoną technologię cyfrowego zasilania, systematycznie budowano platformę cyfrowej technologii zasilania oraz inwestowano w badania i współpracę w bardziej podzielonych na segmenty branżach

2020

Nowa działalność związana z energią odnawialną i magazynowaniem energii

Zastosowanie nowych technologii na rynku energii odnawialnej dla gospodarstw domowych pozwoliło opracować produkt,który może być użyty w systemach fotowoltaicznych, magazynowaniu energii elektrycznej z sieci oraz w pracy poza siecią.

2022

Zalety techniczne


Niezależna podstawowa technologia

Firma GOSPOWER jest biegła w technologii cyfrowych zasilaczy, a jej główny zespół badawczo-rozwojowy liczy ponad 300 osób. Dzięki zaletom dogłębnego poznania technologii zasilania zapewnia interakcję i długoterminową współpracę z gałęziami przemysłu zajmującymi się produkcją akumulatorów. Rozwija również inne sektory zastosowań akumulatorów, uczestnicząc w formułowaniu i wdrażaniu standardów branżowych oraz promując je.

Platformizacja technologii

Różne typowe technologie topologiczne są oparte na platformie, w pełni cyfrowe schematy sterowania są przyjmowane i elastycznie stosowane, tworząc kompletny i dojrzały schemat rozwoju od pojedynczego modułu zasilania do systemu zasilania, poprawiając wydajność zespołu badawczo-rozwojowego.

Zarządzanie PLM

Proces projektowania produktu jest zautomatyzowany dzięki cyfrowym modelom analogicznym do systemu projektowania i kontroli, a walidacja DFX odbywa się za pośrednictwem programu Valor.  Może dostarczać dane wielu modeli, takich jak cyfrowy prototyp 3D, symulację obwodów, symulację elektromagnetyczną, a także upraszczać projektowanie produktów , umożliwiając rozwój Przemysłu 4.0.

Platformizacja oprogramowania

Platforma oprogramowania opiera się na rozwiniętym modułowym środowisku programowania, które całkowicie oddziela  programy warstwy aplikacji, warstwy zarządzania mocą i warstwy sprzętu. Dlatego też w przypadku zmian w elementach sprzętowych, całą serię produktów można nadal efektywnie rozwijać.

Automatyzacja jednostek produkcyjnych typu Lean

Firma kontynuuje prace nad filozofią Lean Manufacturing, zaczynając od automatyzacji jednostek i stopniowo ulepszając możliwości automatyzacji różnych procesów, w tym outsourcing jednostek automatyki, procesów automatyzacji, samodzielnego projektowania itp., w celu zwiększenia ogólnych możliwości sprzętu i zautomatyzowanej produkcji oraz poprawy niezawodności procesów produkcyjnych.

Platformizacja urządzeń

Normalizacja polega na stosowaniu standaryzowanych i wysokiej niezawodności kontrolerów, mikrokontrolerów (MCU), cyfrowych procesorów sygnałowych (DSP) oraz cyfrowych kontrolerów sygnałowych (DSC) w celu ujednolicenia urządzeń na linii produkcyjnej. Jednocześnie firma podpisuje umowy o zapewnienie dostaw z oryginalnymi producentami, takimi jak TI/ST, co czyni ją ważnym nabywcą standardowych komponentów, takich jak Mos/DSP.

Misja

Zapewnienie inteligentnych rozwiązań energetycznych dla społeczeństwa niskoemisyjnego

Wizja

Pozycja wiodącej na świecie firmy w dziedzinie zasilania

Wartości

Uczciwość, spójność, perfekcja, ciężka praca